Euronet

Wróć do wszystkich klientów

Euronet Polska po raz 6 włącza się w Finał WOŚP

Euronet Polska już kolejny rok włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W weekend 30-31 stycznia na powitalnych ekranach wszystkich urządzeń sieci będzie wyświetlana specjalna grafika, która przypomni  o możliwości wpłacenia środków na konto Fundacji WOŚP w bankomatach i wpłato-bankomatach.

Klienci korzystający z urządzeń Euronet wpłacać na konto WOŚP mogą w dowolnym momencie przez cały rok. Największy, niezależny operator bankomatów i wpłato-bankomatów  w Polsce już od 2016 roku umożliwia wsparcie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Darczyńcy mogą przekazać środki na konto Fundacji w formie wpłaty gotówki we wpłato-bankomatach lub korzystając z karty płatniczej we wszystkich urządzeniach sieci. Minimalna kwota wsparcia przy  wpłacie gotówki wynosi 10 zł, a przy transakcji za pomocą karty – symboliczne 1 zł. Z kolei maksymalna kwota wynosi 500 zł. Co istotne, od wpłaty darowizny Euronet nie pobiera opłat i prowizji.

 – Styczniowy Finał od lat przypomina nam, jak wiele dobrego dla poprawy opieki medycznej nie tylko nad dziećmi zrobiła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jesteśmy dumni, że podobnie jak miliony Polaków, już kolejny rok możemy włączyć się w akcję i wspólnie wspierać  najmłodszych. – powiedział Robert Midura, Regional Managing Director w Euronet Worldwide.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W tym roku przebiega on pod hasłem „Finał z głową”. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla dziecięcych oddziałów laryngologicznych, otolaryngologicznych i diagnostyki głowy. Przebieg Finału będzie można oglądać w telewizji i Internecie. Transmisja internetowa rozpocznie się już w sobotę 30 stycznia o godzinie 21:00 i potrwa do 31 stycznia.


Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

 

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkudziesięcioletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

 

Więcej informacji: www.euronetpolska.pl  i www.facebook.com/euronetpolska