Euronet

Wróć do wszystkich klientów

Sklepy Komfort S.A. reklamują się na maszynach Euronet Polska

W kampanii promocyjnej realizowanej od stycznia 2020 firma Komfort wykorzystuje bankomaty i wpłato-bankomaty Euronet Polska. Na ekranach kilkuset urządzeń w całym kraju wyświetlane były informacje o aktualnych promocjach przygotowanych dla Klientów przez Sklepy Komfort. Jest to już druga współpraca lidera w branży podłóg z operatorem największej, niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w Polsce. Start kolejnej odsłony kampanii przewidziany jest na 24 lutego.

Pierwsza kampania reklamowa firmy Komfort we współpracy z Euronet Polska, została zrealizowana w listopadzie w 2019 i wykorzystywała ekrany powitalne bankomatów i wpłato - bankomatów. Obecne działania łączą przestrzeń ekranu powitalnego z ekranem sprawdzania karty.

– Jesteśmy otwarci na każde rozwiązania reklamowe, które pozwalają dotrzeć z komunikatem do naszych Klientów, działania reklamowe w tym kanale komunikacji realizujemy we współpracy z Euronet Polska. Komunikacje wprowadziliśmy na ekrany bankomatów i wpłato-bankomatów. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest szerokie dotarcie do potencjalnych grup klientów – podkreśla Aneta Dobrzyńska manager ds. komunikacji marketingowej w Komfort S.A.

2020 02 20 Euronet komfort

Euronet Polska to największy niezależny operator bankomatów i wpłato-bankomatów w kraju. Spółka dysponuje 7800 urządzeniami, które jednocześnie pełnią funkcję nośników reklamowych. Szeroka oferta formatów reklamowych sprawia, że partnerzy biznesowi Euronet mogą prezentować swój przekaz m.in. na ekranie powitalnym, ekranie wyboru języka, ekranie wyboru potwierdzenia, ekranie autoryzacyjnym czy pożegnalnym, a także na rewersie potwierdzenia transakcji lub kuponach wydawanych wraz z wypłacaną z bankomatów gotówką. Ponadto Euronet Polska oferuje wykorzystanie naklejek magnetycznych na bokach bankomatów i wpłato-bankomatów. Jest to jeden z najnowszych formatów oferowanych przez sieć, który gwarantuje dobrą widoczność reklamy nie tylko klientom korzystającym z urządzenia, ale również osobom przebywającym w ich pobliżu.

Sieć Euronet Polska proponuje także elastyczny dobór lokalizacji bankomatów, co umożliwia dotarcie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Urządzenia sieci znajdują się w strategicznych miejscach, jak galerie handlowe, dworce czy lotniska.


Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

 

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkudziesięcioletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

 

Więcej informacji: www.euronetpolska.pl  i www.facebook.com/euronetpolska