Euronet

Wróć do wszystkich klientów

Euronet gra z WOŚP po raz piąty

Euronet Polska po raz kolejny włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mobilny bankomat stanie 12 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie podczas 28. Finału WOŚP, a w weekend 11- 12 stycznia na powitalnych ekranach wszystkich bankomatów Euronetu będzie wyświetlana specjalna grafika, która przypomni o możliwości wpłaty darowizny bezpośrednio na konto Fundacji.

Współpraca Euronet Polska z Fundacją trwa od kilku lat i umożliwia wpłatę środków na konto WOŚP przez cały rok. Dodatkowo, podczas weekendowego Finału, Euronet na ekranach bankomatów  umieszcza grafiki i komunikaty, które zachęcają do wsparcia WOŚP. Z kolei uczestnicy koncertów na Placu Bankowym w Warszawie w niedzielę, 12 stycznia, będą mieli do dyspozycji bankomat mobilny, który ułatwi wpłatę za pomocą karty płatniczej bezpośrednio na konto Fundacji.    

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 2016 roku. Jesteśmy dumni, że nasza współpraca ciągle się rozwija i wspólnie możemy pomagać potrzebującym. Nasze urządzenia umożliwiają wsparcie Fundacji przez 365 dni w roku, natomiast w weekend, podczas którego odbywa się Finał, dodatkowo zachęcamy naszych Klientów do wpłaty datku na rzecz WOŚP. Podczas 28. Finału na Placu Bankowym w Warszawie pojawi się mobilne urządzenie Euronet Polska, które ułatwi przekazanie darowizny na rzecz WOŚP poprzez bezgotówkową wpłatę środków bezpośrednio z konta – podkreśla Robert Midura, Country Manager Euronet Polska.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Organizatorzy zapraszają na wydarzenia, które odbędą się w Warszawie na Placu Bankowym oraz na Placu Teatralnym.

Sieć ponad 7,6 tysięcy urządzeń Euronet Polska umożliwia wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez cały rok.  Darowiznę można przekazać w sposób podobny do standardowej transakcji wpłaty lub wypłaty gotówki. Wystarczy umieścić kartę płatniczą w urządzeniu i po wpisaniu kodu PIN wybrać opcję „Wpłać darowiznę”, a następnie spośród dostępnych organizacji wybrać WOŚP i wpisać kwotę darowizny: od 1 do 500 zł. Od wpłaty darowizny Euronet nie pobiera opłat i prowizji.


Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

 

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkudziesięcioletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

 

Więcej informacji: www.euronetpolska.pl  i www.facebook.com/euronetpolska