Euronet

Wróć do wszystkich klientów

Dodatkowe bankomaty Euronet Polska na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku

Mieszkańcy trójmiasta oraz turyści odwiedzający popularny Jarmark Dominikański w Gdańsku będą mieli do dyspozycji dodatkowe bankomaty Euronet. Impreza, która każdego roku przyciąga rzesze odwiedzających, rozpocznie się 27 lipca i potrwa do 18 sierpnia. Euronet Polska jest oficjalnym sponsorem 759. Jarmarku św. Dominika.


Jarmark św. Dominika oferuje odwiedzającym wiele atrakcji, wśród nich stoiska z wyrobami regionalnymi, produktami rękodzieła artystycznego czy kramy antykwariuszy i kolekcjonerów. Wielu spośród wystawców, akceptuje jedynie płatność gotówką, stąd decyzja Euronet Polska o ustawieniu dodatkowych bankomatów w strategicznych punktach Jarmarku.
- Dodatkowe bankomaty zamontowane na czas trwania Jarmarku św. Dominika w Gdańsku umożliwią bezproblemowy dostęp do gotówki mieszkańcom Trójmiasta i turystom. Z naszych wieloletnich obserwacji wiemy, że zarówno wystawcy jak i odwiedzający imprezę doceniają udogodnienia w postaci łatwej, szybkiej i bezpiecznej możliwości wypłaty gotówki z bankomatów zainstalowanych na obszarze, na którym odbywa się Jarmark – podkreśla Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.
Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów.
Na terenie kraju obecnie zarządza łącznie ponad 7700 urządzeniami. Dodatkowo, w sezonie wakacyjnym, operator udostępnił ponad 180 dodatkowych bankomatów. Sezonowe urządzenia zostały zainstalowane głównie nad morzem oraz na Mazurach. Nowością są bankomaty mobilne, zamontowane w samochodach typu transporter, które pojawiają się na najpopularniejszych letnich wydarzeniach muzycznych czy kulturalnych.


Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

 

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkudziesięcioletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

 

Więcej informacji: www.euronetpolska.pl  i www.facebook.com/euronetpolska