3M Poland

Wróć do wszystkich klientów

3Mind dla Kreatywnych Studentów

Działasz w kole naukowym i realizujesz innowacyjne projekty? Chciałbyś zdobyć środki na ich rozwój? Weź udział w konkursie 3Mind i wygraj 10 tysięcy złotych!

3Mind to konkurs skierowany do studentów aktywnie działających w Kołach Naukowych. To już III edycja tego wydarzenia, które na celu ma promocję polskiej nauki i współpracy między światem biznesu a uczelniami. 3Mind to nie tylko możliwość pozyskania grantu na rozwój działań Koła, ale i możliwość wypromowania projektu oraz pozyskania wiedzy mentorskiej.

Ta inicjatywa pokazuje, że projekty powstające przy polskich uczelniach mają ogromny potencjał. – opowiada Tomasz Duda, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju 3M w PolsceZawsze chętnie wspieramy realizacje studenckie: przekazujemy produkty 3M do ich realizacji, dzielimy się wiedzą, szkolimy. 3Mind jest dodatkowo wyjątkową okazją do zaprezentowania swoich działań w ramach szerokiego gremium gości zaproszonych do udziału w inicjatywie. Projekty studenckie będą również promowane przez nasze media społecznościowe – stwierdza.

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy nagrać krótki materiał filmowy i do 20 maja przesłać go poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Oceniane będą: kreatywność, merytoryka projektu, sposób jego prezentacji, innowacyjność i potencjał rynkowy prowadzonego przedsięwzięcia.

Współorganizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej. Inicjatywa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wrocław oraz Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.

Więcej informacji na: konkurs3Mind.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Link YT do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=o4ATgluwfOI

Link do ściągnięcia materiału: https://drive.google.com/file/d/1E9rRoGegsC-visVENj5ktF2weRujQxn6/view

***

O firmie 3M

W ramach struktur 3M wykorzystujemy odkrycia naukowe naszej firmy i dzielimy się nimi, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Wartość sprzedaży 3M na świecie sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 tysięcy naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat kreatywnych i odpowiadających na światowe problemy rozwiązań 3M można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

O 3M w Polsce

3M Poland Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowego koncernu Minnesota Mining and Manufacturing, zajmującym się sprzedażą i marketingiem. W 2016 r. 3M obchodził 25-lecie działalności na polskim rynku. W ciągu tego czasu firma zainwestowała w naszym kraju ponad 500 mln USD. 3M w Polsce posiada dziś 4 ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k. Grodziska Mazowieckiego oraz w Rabce. Firma zatrudnia w Polsce ponad 3 tys. pracowników i oferuje około 10 tys. produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k. Warszawy. Od 2013 r. we Wrocławiu działa  nowoczesne Centrum Innowacji 3M, przestrzeń, w której firma prezentuje innowacyjne technologie i rozwiązania. Trzy lata później, również we Wrocławiu, koncern uruchomił Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a we wrześniu 2017 r. Centrum Szkoleniowe 3M.

Zaangażowanie i wkład firmy w rozwój polskiej gospodarki zostały wielokrotnie nagrodzone. Na przestrzeni ostatnich lat 3M Poland otrzymał m.in. w 2016 r. wyróżnienie PAIIZ za całokształt działalności oraz Wektor 2016 za współpracę z biznesem i lokalną społecznością, a w 2015 r. odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej przyznaną przez Ministerstwo Rozwoju. Firma 3M Poland tworzy dla swoich pracowników doskonałe warunki pracy i możliwości rozwoju, czego dowodzi otrzymywanie przez kilka lat z rzędu tytułu Solidnego Pracodawcy czy potrójnego wyróżnienia Great Place to Work® w 2016, 2017 i 2018 r. Działalność firmy 3M Poland jest doceniana także przez organizacje branżowe. W 2017 r. projekt marketingowy 3M pod hasłem „Starcie Szlifierzy” wyróżniono Brązowym Mieczem KTR. Rok wcześniej projekt ten został nagrodzony przez Związek Firm PR Srebrnym oraz Złotym Spinaczem, a kampania reklamowa promująca naukowe rozwiązania firmy 3M zdobyła brązową statuetkę Effie®.