3M Poland

Wróć do wszystkich klientów

Kreatywna choinka od marki Command™

1 grudnia ruszyła świąteczna odsłona kampanii marki Command™ należącej do firmy 3M.  Znaleźć w niej można wiele inspiracji na udekorowanie domu, a motywem przewodnim jest  choinka wykonana z wykorzystaniem haczyków i rzepów marki Command™, co sprawia że każda aranżacja ma prawdziwie unikalny charakter.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Westwing Home & Living w 2017 r. połowa Polaków (52 proc.) dekoruje cały swój dom na święta. Jest to potwierdzenie tezy mówiącej o tym, że dla wielu dekorowanie wnętrza jest jednym z najważniejszych i najprzyjemniejszych przedświątecznych zajęć. 3M za pośrednictwem kampanii marki Command™ podpowiada jak w kreatywny sposób podejść do aranżacji wnętrza domu i wyrazić przy tym siebie. 

Haczyki i rzepy Command™ są idealnym rozwiązaniem na ozdabianie mieszkania bez konieczności trwałego uszkadzania powierzchni poprzez wiercenie dziur w ścianach czy wbijanie gwoździ, a ich neutralny kolor komponuje się z każdym dodatkiem. Co więcej, haczyki i rzepy bez trudu się odklejają i nie naruszają powierzchni, więc po zakończeniu okresu świątecznego nie będziemy musieli się martwić ich usuwaniem – zrobimy to jedynym ruchem ręki mówi Alicja Radziejewska, Marketing Specialist w 3M Poland, odpowiedzialna za markę Command™.

Kampania realizowana jest wielokanałowo. Jej głównym punktem jest billboard sponsorski w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Dodatkowo w ramach kampanii emitowany jest spot reklamowy w telewizji HGTV, który obrazuje jak w prosty sposób, przy użyciu produktów takich jak m.in. szablony, nożyczki, klej, igła, nitka, brokat, lampki choinkowe i haczyki Command™, można stworzyć obrys choinki na ścianie udekorowanej ozdobami i lampkami. Filmy i reklamy z motywem świątecznego drzewka pojawią się również w innych kanałach, m.in. w serwisie internetowym YouTube, na ekranach reklamowych w sklepach, ściankach demonstracyjnych oraz w gazetkach promocyjnych dystrybutorów. Kampania oparta jest o materiały globalne, a za zakup mediów odpowiada Codemedia.

Więcej świątecznych inspiracji jest dostępnych na stronie: https://www.command.pl/3M/pl_PL/command-CEEMEA/projects/Holidays/

Natomiast film z przykładową aranżacją wnętrza z wykorzystaniem haczyków marki Command™ jest dostępny na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=BQHcE9TU7Wg

 

***

O firmie 3M 

W ramach struktur 3M wykorzystujemy i dzielimy się odkryciami naukowymi naszej firmy, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Wartość sprzedaży 3M sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 000 naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat kreatywnych i odpowiadających na światowe problemy rozwiązań 3M - można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

O 3M w Polsce

3M Poland Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowego koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2016 roku 3M obchodził 25-lecie działalności na polskim rynku. W tym czasie firma zainwestowała w naszym kraju ponad 500 mln USD. 3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Firma zatrudnia ponad 3 000 pracowników i oferuje około 10 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. W czerwcu 2013 roku we Wrocławiu swoją działalność rozpoczęło nowoczesne Centrum Innowacji 3M, przestrzeń, w której firma prezentuje innowacyjne technologie i rozwiązania. Trzy lata później, również we Wrocławiu, koncern uruchomił Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a we wrześniu 2017 r. Centrum Szkoleniowe 3M.

Zaangażowanie i wkład firmy w rozwój polskiej gospodarki zostały wielokrotnie nagrodzone. Na przestrzeni ostatnich lat, 3M Poland otrzymał m.in. w 2016 roku wyróżnienie PAIIZ za całokształt działalności oraz Wektor 2016 za współpracą z biznesem i lokalną społecznością, a w 2015 roku odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej przyznaną przez Ministerstwo Rozwoju. Firma 3M Poland tworzy dla swoich pracowników doskonałe warunki pracy i możliwości rozwoju, czego dowodzi otrzymywanie przez kilka lat z rzędu tytułu Solidnego Pracodawcy czy podwójnego wyróżnienia Great Place to Work® w 2017 oraz 2016 roku. Działalność firmy 3M Poland jest doceniana także przez organizacje branżowe. W 2017 roku projekt marketingowy 3M pod hasłem „Starcie Szlifierzy” wyróżniono Brązowym Mieczem KTR. Rok wcześniej projekt ten został nagrodzony przez Związek Firm PR Srebrnym oraz Złotym Spinaczem, a kampania reklamowa promująca naukowe rozwiązania firmy 3M zdobyła brązową statuetkę Effie®.