3M Poland

Wróć do wszystkich klientów

Nowy numer 3Magazine

Drodzy czytelnicy!

Z przyjemnością prezentujemy pierwszy w tym roku numer magazynu 3Magazine. Rok 2017 to czas istotnych zmian w 3M Poland – w kwietniu powitaliśmy na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Alaina Simonneta, zaś w najbliższych miesiącach planujemy wprowadzenie nowoczesnej, zintegrowanej platformy, aby zapewnić jeszcze bardziej efektywną obsługę naszych dostawców oraz klientów.

Stale podejmujemy działania, aby zapewnić optymalną obsługę naszych klientów, a także odpowiednie warunki rozwoju zawodowego naszym pracownikom. Miło nam ogłosić, iż nasze starania zostały dostrzeżone – w ostatnich miesiącach zostaliśmy wyróżnieni m.in. Wektorem 2016 za współpracę z biznesem i lokalną społecznością, nagrodą Catalyst Award za inicjatywy związane z równouprawnieniem w środowisku pracy, zaś całokształt naszej działalności został doceniony przez Polską Agencją Inwestycji i Informacji.

W najnowszym numerze 3Magazine znajdą Państwo również informacje o najnowszej linii plastrów dziecięcych Viscoplast z trollami, foliach prywatyzujących chroniących przed kradzieżą danych podczas korzystania z urządzeń elektronicznych (tzw. snoopingiem), a także o maseczkach, które osłaniając drogi oddechowe, skutecznie chronią przed smogiem czy groźnymi pyłami. Ponadto, prezentujemy rozwiązania takie jak np. taśmy strukturalne SAT służące do… sklejania samochodu oraz rozwiązania takie jak taśmy odblaskowe Stamark TM  czy punktowe elementy odblaskowe RPM290, które pozwalają na właściwe oznakowanie dróg i zwiększają bezpieczeństwo kierowców i pieszych.

Zapraszamy do lektury – najnowsze wydanie magazynu dostępne jest pod adresem: http://agape.com.pl/prezentacja/3m/11/index.html#/0

 

O firmie 3M

W ramach struktur 3M wykorzystujemy i dzielimy się odkryciami naukowymi naszej firmy, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Wartość sprzedaży 3M sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 000 naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat kreatywnych i odpowiadających na światowe problemy rozwiązań 3M - można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

O 3M w Polsce

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2016 roku firma obchodził 25-lecie istnienia na polskim rynku.

3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Zatrudnia ponad 2000 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. W czerwcu 2013 roku rozpoczęło działalność nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym firma prezentuje swoje technologie i rozwiązania. W 2015 r. we Wrocławiu rozpoczęło działalność operacyjną Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wchodu i Afryki. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 500 mln USD. 3M od 25 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki, za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia: „Firma XX-lecia 1990-2010”, Perła Innowacji PROGRESS 2013, PremiumBrand 2014, Solidny Pracodawca 2014 oraz Great Place to Work® 2016 i 2017.