3M Poland

Wróć do wszystkich klientów

Oświadczenie firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w związku z pożarem w oddziale w Skomielnej Białej

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. od dnia pożaru w oddziale firmy w Skomielnej Białej aktywnie współpracuje z właściwymi służbami w celu ustalenia przyczyn zdarzenia, które na obecną chwilę, nie są jeszcze znane.

Budynek poddawany jest ocenie specjalistów pod kątem uszkodzeń wyrządzonych na skutek działania ognia i wody. Firma 3M podjęła działania mające na celu możliwie szybkie naprawienie strat wyrządzonych przez pożar, jednakże dokładna data uruchomienia produkcji nie jest jeszcze znana. Jednocześnie, w trosce o klientów, firma 3M podejmuje wszelkie działania, mające na celu zapewnienie ciągłości dostaw zamówionych produktów.

Firma 3M składa serdeczne podziękowania pracownikom straży pożarnej, jak i przedstawicielom innych służb biorących udział w akcji gaszenia pożaru za zaangażowanie oraz błyskawiczną interwencję, a także pracownikom firmy za okazane zrozumienie i wsparcie.

 

 

 

 

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M w Polsce posiada 4 ośrodki produkcyjne (największy mieści się we Wrocławiu) oraz zatrudnia ponad 1700 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 sektorów: Ochrona zdrowia, Produkty konsumenckie, Ochrona i reklama wizualna, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 350 mln USD.

3M Poland od ponad 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. „Firma XX-lecia 1990-2010” tytuł przyznany  przez Polski Klub Biznesu, Business Superbrand 2012, Perła Polskiej Gospodarki 2012 oraz Solidny Pracodawca 2012.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów. Nasza kultura twórczej współpracy nieustannie inspiruje powstawanie zaawansowanych technologii, których podstawowym celem jest poprawa jakości życia. 3M to innowacyjna firma, która od początku swojego istnienia nieprzerwanie tworzy i dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające ludziom życie. 3M osiąga przychody w wysokości 30 mld USD, zatrudnia 84 000 osób na całym świecie i działa w ponad 65 krajach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.3M.com albo w kanale @3MNews na Twitterze.